Kierownik logistyki z językiem angielskim - od zaraz
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

HR SIGMA Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Skawina
Pracodawca
Dodano
27.05.2024
Numer referencyjny
KL/ŻS/06/2024

Zadania:

  • Zarządzanie gospodarką magazynową ( dostawy , zakupy i wysyłka ) ,
  • Planowanie zakupów,
  • Kontrolowanie stanów magazynowych ,
  • Zarządzanie działem magazynu - max 10 osób .

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem logistyki -min. 4 lata,
  • umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy własnej,
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji, inicjatywa,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego .

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie .
  • System pracy 1 zmianowy (7-15) , umowa o pracę ,
  • Przyjazne środowisko pracy i ciekawe projekty .

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko :

  • Praca Skawina
  • Kierownik Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080