Kierownik Logistyki Wewnętrznej
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
TPV Displays Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą magazynu logistyki wewnętrznej: przyjęcie materiału, kompletacja zleceń, dostarczanie do linii produkcyjnych
  • Zapewnienie płynności procesów magazynowych oraz ich optymalizacja
  • Dobór i ocena pracowników
  • Koordynowanie i kontrola systemów magazynowych WMS, SAP
  • Zarządzanie ok. 100 osobowym zespołem
  • Współpraca z działami: Produkcją, Inżynieringiem, HR, Planowaniem Produkcji

Nasze wymagania

  • Min 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową i powiązanymi procesami
  • Wykształcenie wyższe preferowane logistyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • Kompetencje związane z planowaniem i wdrażaniem projektów logistycznych
  • Znajomość systemów magazynowych (SAP, WMS)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 100 osobowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi programu Microsoft Office
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość wykazania się własną inicjatywą
  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych
  • Pozapłacowe czynniki motywacyjne tj: karnety sportowe i pakiet medyczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
Niniejszym informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TPV Displays Polska, ul. Złotego Smoka 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. , poz 1000). Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się TUTAJ(http://www.tpvpolska.pl/cms/attachments/671f0cbf7fc21e04e5b0c991b9b0a1a3.pdf)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Logistyk Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087