Kierownik Logistyki (Sourcing Manager)
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Jako Kierownik ds. Logistyki będziesz odpowiedzialny za zapewnienie terminowej realizacji procesów zakupowych i logistycznych, niezbędnych do produkcji i wdrażania nowych produktów w zakładzie produkcyjnym firmy farmaceutycznej. Twoje główne zadania będą obejmowały między innymi:

- Terminowe zabezpieczenie produkcji w surowce i materiały produkcyjne zgodnie z planem produkcyjnym.

- Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami, kontrola realizacji umów oraz nadzór nad procesem składania zamówień.

- Zarządzanie procesem reklamacyjnym i oceną dostawców.

- Kontrola faktur handlowych oraz koordynacja wykonania materiałów zadrukowanych i wysyłek eksportowych.

- Optymalizacja procesów logistycznych oraz wypracowywanie rozwiązań zwiększających oszczędności.

- Współpraca z działami wewnętrznymi (Produkcja, R&D, Zarządzanie Jakością, Magazyn, Marketing).

- Kontakt z dostawcami, agencjami celnymi i firmami transportowymi.

- Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki lub zakupów.
  • Wysoka orientacja na osiąganie celów biznesowych.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość zagadnień GMP / GDP.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i zarządzania relacjami z dostawcami.
  • Znajomość procedur związanych z importem, eksportem i odprawami celnymi.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B2).
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, zmiennym środowisku
  • Zdolności analityczne.
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych.
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia.
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Praca Zakroczym
  • Kierownik Zakroczym
  • Manager Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584