Kierownik Logistyki - rekrutacja online
  • Jarocin
Jarocin, Jarocin, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kierownik LogistykiMiejsce pracy: Jarocin

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej, poziomem zapasów, systemem wydań i przyjęć, dokumentacją ewidencyjną
  • Usprawnianie procesów
  • Optymalizacja kosztowa łańcucha dostaw
  • Koordynacja i prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami usług logistycznych i dystrybucyjnych

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość norm prawnych obowiązujących w branży transportowej
  • Znajomość prawa w zakresie regulacji czasu pracy kierowców
  • Znajomość obszaru łańcucha dostaw i budowania procesów logistycznych
  • Znajomość rynku usług logistycznych
  • Język angielski min. B2
  • Dyspozycyjność, nastawienie na realizacje celu, zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Premie kwartalną

  • Praca Jarocin
  • Kierownik Jarocin
  • Jarocin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190