Kierownik Lecznicy Weterynaryjnej
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Razem z naszym Klientem - rozwijającą się siecią specjalistycznych klinik weterynaryjnych, poszukujemy lekarza weterynarii, który będzie zainteresowany rolą Kierownika Lecznicy w nowej placówce weterynaryjnej w Poznaniu.

Jeśli jesteś doświadczonym lekarzem weterynarii oraz miałaś/miałeś okazję kierować zespołem - zapraszamy do złożenia aplikacji.

Chętnie przedstawimy więcej szczegółów telefonicznie i odpowiemy na wszelkie pytania.

Oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia pracy w zawodzie jako lek. weterynarii,
  • doświadczenie w prowadzeniu placówki weterynaryjnej lub własnej działalności,
  • komunikatywność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • proaktywna postawa i samodzielność w działaniu,
  • wysoki poziom odpowiedzialności i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • partnerskie podejście do współpracy,
  • formę współpracy dopasowaną do wymagań kandydata/ki (B2B/ Uop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie, platforma do nauki języków obcych i to nie wszystko...),

Zadania

  • prowadzenie kliniki weterynaryjnej,
  • zarządzanie zespołem specjalistów oraz budowa relacji z pracownikami i kontrahentami,
  • zarządzanie pracą zespołu,
  • zarządzanie procesami medycznymi i pozamedycznymi,
  • tworzenie, wdrażanie i kontrola przestrzegania procedur,
  • współtworzenie wizerunku placówki, wdrażanie strategii marketingowej i prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • sporządzanie raportów i analiz funkcjonowania oddziału,
  • dbanie o jakość świadczonych usług,
  • reprezentowanie placówki na zewnątrz,
  • współpraca z pozostałymi placówkami.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532