Kierownik laboratorium
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
15. 8. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 32 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w ponad 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie pracy laboratorium w zakresie analiz chemicznych:
    • odpadów przemysłowych
    • surowców i produktów instalacji oczyszczania spalin
    • wód i ścieków
    • odpadów paleniskowych

  • Nadzorowanie procesu poboru próbek i ich rejestracji
  • Nadzorowanie procesu dokumentowania i archiwizacji wyników badań
  • Przygotowanie, optymalizacja oraz weryfikacja receptur mieszanek paliwowych
  • Przygotowanie zakresów, budżetów i harmonogramów zakupów w nadzorowanym obszarze.
  • Nadzór nad sprawnością techniczną aparatury kontrolno-pomiarowej w tym terminów sprawdzeń i wzorcowania
  • Tworzenie instrukcji pracy i procedur w obszarze laboratorium
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Udział w negocjacjach i ustaleniach z dostawcami sprzętu
  • Koordynacja poboru próbek i badanie odpadów poza granicami zakładu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu chemicznym, ochrona środowiska lub pokrewne
  • Min. 3 – letnie lub min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w przypadku wykształcenia średniego doświadczenie zawodowe w laboratorium o profilu przemysłowym
  • Umiejętność wykonywania analiz laboratoryjnych
  • Wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa dotyczących funkcjonowania laboratorium
  • Umiejętność przeprowadzania weryfikacji metod i ocen pomiarowych w zakresie spójności pomiarowej
  • Wiedza w zakresie gospodarki odpadowej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnej współpracy i organizacji pracy podległego zespołu
  • Pakiet Office – na poziomie dobrym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kategorii

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Pakiet benefitów

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544