Kierownik / Koordynator Projektów
  • Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B, mazowieckie, Polska
PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.
27. 4. 2024

Jesteśmy polską firmą, dbającą o dobre relacje z zleceniodawcami, dostawcami i podwykonawcami. Ze względu na zdobyte doświadczenia jesteśmy w stanie, przedstawić kompleksowe rozwiązania projektowe oraz wykonawcze z zakresu geotechniki dla projektowanych konstrukcji dodatkowo możemy wykonać badania podłoża gruntowego.

Dbamy o zachowanie wysokich standardów BHP na naszych budowach w celu ochrony wszystkich uczestników procesu budowlanego. Podstawą bezpiecznej pracy robót geotechnicznych jest stabilna platforma robocza, zapewniająca pewne poruszanie dla ciężkiego sprzętu budowlanego.

Naszą domeną jest bezpieczne projektowanie na dobrze rozpoznanym podłożu gruntowym dlatego na większości naszych realizacji przed przystąpieniem do prac projektowych wykonujemy na własny koszt weryfikację warunków gruntowych.

Firma PalGeo Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko
Opis stanowiska:

  • Planowanie, koordynacja i kontrola przebiegu projektu
  • Zarządzanie zespołem realizacyjnym, delegowanie zadań, układanie harmonogramów maszyn
  • Nadzór nad budżetem, wysokim standardem jakości prac oraz terminowością projektu
  • Rozwiązywanie problemów i konfliktów w trakcie pracy nad projektem
  • Reprezentacja Spółki w relacjach z zamawiającym oraz interesariuszami projektu
  • Nadzór nad realizacją obowiązków wynikających z umów z podwykonawcami oraz zamawiającym
  • Kontrola i nadzór nad stanem technicznym maszyn i narzędzi,
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.

  • Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników;
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót bez ograniczeń;
  • Zalecane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu specjalistycznych robót geotechnicznych (pale CFA, FDP, mikropale, kotwy gruntowe, kolumny DSM)

  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata
  • Niezbędne narzędzia pracy jak auto służbowe, komputer, telefon,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072