Kierownik Kontroli Jakości - farmacja - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reprezentujemy międzynarodową firmę z branży produkcji farmaceutycznej, dla której poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za jeden z działów firmy w obszarze kontroli jakości.  Kierownik Kontroli Jakości - farmacjaMiejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy i nadzór nad funkcjonowaniem Działu Kontroli Jakości.
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za proces kontroli jakości w oparciu o plany produkcji.
  • Sporządzanie raportów, analiza wyników i rekomendowanie działań na rzecz poprawy jakości.
  • Monitorowanie i ocena skuteczności działań na rzecz poprawy jakości w zakresie produkcji lub usług.
  • Rozwiązywanie sporów związanych z jakością produktów lub usług i zapobieganie powstawaniu podobnych sytuacji w przyszłości.
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi w firmie i dbałość o jakość produktów lub usług.
  • Planowanie, nadzorowanie i sprawdzanie jakości w realizowanych projektach, szukanie optymalnych rozwiązań w przypadku pojawienia się problemów.
  • Inicjowanie i nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Skuteczne zarządzanie odchyleniami, niezgodnościami w celu eliminacji negatywnych zdarzeń.
  • Monitorowanie wskaźników, doskonalenie procesów jakościowych oraz zapewnienie ich realizacji.
  • Zapewnienie dostępności produktów zgodnie z celami (OTIF, LT).
  • Zapewnienie zgodności wymagań z GMP, GAMP.
  • Wdrożenie i dbałość o stosowanie narzędzi Problem Solving.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz Osobami Wykwalifikowanymi.
  • Nadzór jakościowy nad dostawą surowców, materiałów i opakowań.
  • Nadzór nad pracą Laboratoriów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Medycyna/Farmacja/Biologia/Biotechnologia/Chemia.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej.
  • Uprawnienia Osoby Wykwalifikowanej - mile widziane.
  • Znajomość regulacji z zakresu prawa farmaceutycznego i GMP (w tym walidacji).
  • Znajomość regulacji z zakresu suplementów diety, wyrobów medycznych - mile widziane.
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - mile widziane.
  • Wiedza z zakresu statystyki.

Pracodawca oferuje:

  • Współpracę w ramach umowy o pracę
  • Pełen pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sporotowa, dofinansowanie do nauki języków)
  • Ubezpieczenie grupowe dla zaitneresowanych
  • Stabilność zatrudnienia

  • Praca Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544