Kierownik Kontroli Jakości
  • Skarbimierz Osiedle
opolskie, Skarbimierz Osiedle, opolskie, Polska
Okpol Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Firma OKPOL Sp. z o.o. producent okien i wyłazów dachowych prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownika Działu Kontroli Jakości. Oferta dotyczy pracy stacjonarnej w Skarbimierzu - Osiedle (woj. opolskie).

KKJ

Obowiązki

  • Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001
  • Przygotowywanie raportów i analiza danych jakościowych w tym 8D
  • Kontakt i współpraca z klientami zagranicznymi
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wdrażanie standardów jakościowych
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Kontrola jakości dostaw oraz wyrobu gotowego
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość standardów jakości branży okiennej
  • Umiejętność opracowywania raportów 8D
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego min. B1

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, pełny etat
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premie świąteczne
  • Rabat na produkty firmowe

  • Praca opolskie
  • Kierownik Strzelce Opolskie
  • Kierownik opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251