Kierownik Kontraktu / Kierownik Budowy
  • Świebodzice
Świebodzice, Świebodzice, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
28. 5. 2024

Twoje zadania:

  • Pełna organizacja i nadzór nad procesem inwestycyjnym, aż po odbiór końcowy
  • Analiza i optymalizacja dokumentacji projektowej pod kątem funkcjonalności i kosztów
  • Regularne raportowanie postępów i zarządzanie budżetem projektowym
  • Efektywna współpraca z Inwestorem i Inspektorami Nadzoru
  • Nadzór nad jakościową i zgodną z planem realizacją prac przez Podwykonawców
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji i korespondencji projektowej
  • Kontrola postępu prac i ich zgodność z harmonogramem
  • Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja ofert oraz Podwykonawców

Twoje kwalifikacje:

  • Min. 5 lat doświadczenia w kierowaniu budową hal produkcyjno-magazynowych
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń
  • Zdolności organizacyjne szczególnie w zakresie pracy podwykonawców i zespołów

Oferujemy Ci:

  • Stabilną pracę w dynamicznym środowisku z możliwościami rozwoju i awansu
  • Udział w innowacyjnych i różnorodnych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Atrakcyjne warunki współpracy, w tym pełen pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa)
  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Praca Świebodzice
  • Kierownik Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914