Kierownik Kontraktu budowlanego, usług zieleniarskich, komunlanych
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Park-M
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i bezpośredni nadzór nad przydzielonymi projektami zgodnie z wymogami kontraktu, harmonogramem, budżetem, dokumentacją techniczną oraz zasadami BHP i ppoż
  • Kontrola nad terminowością oraz jakością realizowanych projektów.
  • Zarządzanie budżetem oraz rentownością kontraktów
  • Sporządzanie protokołów odbioru, protokołów finansowych oraz wszystkich niezbędnych not do fakturowania oraz rozliczania wykonanych prac.
  • Optymalna organizacja prac przydzielonych brygad jak również przydzielonego sprzętu.
  • Nawiązywanie oraz budowanie trwałych relacji ze zleceniodawcami/klientami
  • Raportowanie zaawansowania robót i budżetu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozproszonymi projektami oraz sprzętem
  • Wykształcenie minimum średnie: ogrodnictwo, leśnictwo, budowlane, techniczne
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
  • Umiejętność budżetowania
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Gotowość do podróży służbowych, głównie południowa i centralna Polska
  • Obsługa komputera - MS Office, prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

Doświadczenie w kontraktach dotyczących zamówień publicznych

To oferujemy

  • pracę w Firmie będącej Liderem na rynku zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, która od ponad 25 lat wdraża projekty zarówno inwestycyjne jak i związane ze świadczeniem usług w obszarze pielęgnacji zieleni oraz prac porządkowych na obszarach miejskich. Średniorocznie realizującej kilkadziesiąt projektów o wartości od kilkuset tysięcy do kilkudziesięciu mln złotych
  • stabilne warunki zatrudnienia: kontrakt B2B, wynagrodzenie 8000-11000 netto plus możliwe premie w postaci % od wyniku, pierwsza umowa możliwa od razu na rok
  • rozwój zawodowy – poprzez samodzielną pracę nad ważnymi, różnorodnymi projektami, współpracę z najlepszymi specjalistami, awans, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • prosty i przejrzysty proces rekrutacji - każdy kandydat jest na bieżąco informowany o statusie aplikacji

  • Praca Nowy Sącz
  • Organizator usług Nowy Sącz
  • Technik usług fryzjerskich Nowy Sącz
  • Kierownik Nowy Sącz
  • Kierownik działu personalnego Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544