Kierownik kontraktu budowlanego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
NAFIBUD S.A.
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie budżetem i harmonogramem projektów budowlanych.
  • Negocjacje umów z podwykonawcami i optymalizacja kosztów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania projektów.
  • Utrzymywanie relacji z klientami.
  • Nadzór nad dokumentacją i koordynowanie działalności na budowie.
  • Sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem norm bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane, doświadczenie w branży mile widziane.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi.
  • Umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej.
  • Znajomość MS Office i AutoCad.
  • Dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stałą pracę na umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju w rozwijającej się firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity: Multisport, opieka zdrowotna.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584