Kierownik Kontraktu
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, mazowieckie, Polska
Czan Sp z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

CZAN jest rodzinną firmą deweloperską. Od 1995 roku specjalizujemy się we wznoszeniu budynków mieszkalnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską realizującą nasze inwestycje na najwyższym poziomie. Szukamy osób ambitnych, chętnych wyzwań oraz rozwoju.

Opis stanowiska
  • Organizacja kontraktu, opracowanie budżetów dotyczących inwestycji.
  • Opracowanie harmonogramu realizacji inwestycji oraz bieżąca kontrola zgodności wykonywanych prac z harmonogramem.
  • Ofertowanie poszczególnych prac budowy, poszukiwanie wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami.
  • Monitorowanie kosztów oraz efektywne zarządzanie budżetem projektu, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów.
  • Identyfikowanie i ocena potencjalnych zagrożeń oraz wdrażanie działań korygujących.
  • Prowadzenie dokumentacji kontraktu, dokonywanie analiz wyników i rozliczeń z dostawcami oraz podwykonawcami.
  • Regularne sporządzanie raportów z przebiegu procesu budowlanego.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe - preferowane budownictwo, inżynieria lądowa lub pokrewne;
  • Doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych min. 2 lata;
  • Znajomość prawa budowlanego, norm technicznych oraz procedur związanych z realizacją inwestycji budowlanych;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie deweloperskiej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Praca Garwolin
  • Kierownik Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045