Kierownik Kontraktu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych – warunek konieczny
  • znajomość Prawa Budowlanego, znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych- rekomendowane
  • wykształcenie wyższe, rekomendowany profil budowlany
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293