Kierownik kontraktu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
UNIBEP S.A.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych,
  • Sporządzanie i kontrolę budżetu kontraktu,
  • Wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,
  • Prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • Nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych,
  • Kontrolę jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,
  • Kontrolę harmonogramu budowy oraz prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,
  • Okresowe raportowanie progresu robót oraz wyników finansowych,
  • Nadzór nad realizacjami kontraktów na południowym rynku Polski.

Nasze wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe - techniczne,
  • Znajomość programu MS Project na poziomie średniozaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętności negocjacyjne i zarządzania zespołem
  • Preferowana mobilność,
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt, samochód służbowy, oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku.

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289