Kierownik Kontraktów w Branży Profesjonalnych Usług Utrzymania Czystości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Stekop S.A.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynacja działalności usług porządkowych w zakresie:
  • organizowanie i prowadzenie kontroli jakości wykonywanych usług,
  • organizowanie i prowadzenie kontroli podległych pracowników w tym Koordynatorów ds. usług porządkowych,
  • utrzymywanie kontaktów z Usługodawcami oraz w razie potrzeby wyjaśnianie zdarzeń jakie zaistniały na sprzątanych obiektach,
  • nadzór nad rekrutacją personelu i aktywne wspieranie pracowników biura w zakresie podejmowania działań zmierzających do zapewnienia ciągłości realizowanych usług.
  • Nadzór nad wykonywaniem prac okresowych, aktywna współpraca z podwykonawcami je wykonującymi,
  • Stymulowanie przedsięwzięć w zakresie rozwoju usług,
  • Stała analiza i optymalizacja poziomu zatrudnienia, kosztów osobowych oraz innych kosztów działania transportu, telefonów, wyposażenia itp.,
  • Udział w przygotowywaniu ofert i kalkulacji cenowych do przetargów w tym aktywny udział w wizjach lokalnych i raportowanie do Dyrektora Działu,
  • Zapewnienie nadzoru nad prawidłowym wykonywaniem usług,
  • Zapewnienie nadzoru nad dokumentacją działową oraz innymi dokumentami niezbędnymi do właściwej realizacji usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Staż pracy min. 5 lat lub staż pracy na samodzielnym stanowisku kierowniczym min. 3 lata,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
  • Umiejętność obsługi komputera i programów MS Office, bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Otwartość na nowe rozwiązania,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w branży usług porządkowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Ciekawą i samodzielną pracę,
  • Interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055