Kierownik Kontaktów Utrzymania czystości Poczty Bytom, Gliwice, Zabrze
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
CLAR SYSTEM S.A.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania i ochrony

  • zarządzanie pracą podległego zespołu

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem

  • nadzór nad optymalizacją kosztów

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w branży usług utrzymania czystości będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność zarządzania grupą pracowników (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu personelem podstawowym oraz osobami niepełnosprawnymi)

  • umiejętność nadzoru i optymalizacji kosztów

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • biegła obsługa komputera (MS Office)

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat

  • wynagrodzenie stałe plus premie od wyników

  • auto służbowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072