Kierownik / Kierowniczka Zespołu Sprzedażowego (m/k)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu sprzedażowego,
  • Monitorowanie wyników ilościowych oraz standardów jakościowych,
  • Bieżąca analiza raportów dotyczących wyników pracy podległych doradców,
  • Motywowanie do skutecznej sprzedaży i osiągania założonych celów oraz
  • rozwój kompetencji podległych doradców.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 12 miesięcy w Sprzedaży do Klienta Indywidualnego,
  • Wykształcenie - minimum średnie,
  • Umiejętność wywierania wpływu i organizacji pracy zespołu w celu realizacji ustalonych wskaźników,
  • Wysokie zaangażowanie w realizowane zadania i dynamizm w działaniu,
  • Motywacja do osiągania postawionych celów sprzedażowych,
  • Znajomość procesów sprzedażowych i budowania relacji z klientem,
  • Duża kreatywność oraz samodzielność w poszukiwaniu nowych, niestandardowych rozwiązań,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej - w godzinach 8:00 - 20:00, pracujemy poniedziałek - piątek i czasami w sobotę (w sobotę zmiany w godzinach 10:00-16:00),
  • Doświadczenie w obsłudze programów FL,
  • Decyzyjność i odpowiedzialność za podejmowane działania,
  • Umiejętność współpracy i przewodzenia zespołowi,
  • Wysoka orientacja na Klienta i jakość usług oraz wynik.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie podstawowe - stawka godzinowa - 32,00 zł/brutto/godzina,
  • Premia sprzedażowa - 25,00 zł/brutto do każdej przepracowanej roboczogodziny przy realizacji założonego celu sprzedażowego, - realna możliwość uzyskiwania premii w kwotach 6000,00 - 8000,00 zł/brutto,
  • Umowa o pracę,
  • Początkowo szkolenie i praca w biurze - docelowo system pracy hybrydowej,
  • Wsparcie i pomoc w każdym etapie adaptacji na nowym stanowisku,
  • Najwyższe normy i standardy obsługi klienta - dzięki czemu wszystkie działania przez nas podejmowane są ustrukturyzowane, a procesy opisane. Cały czas podnosimy jakość obsługi, co ma odzwierciedlenie w satysfakcji naszych klientów.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracując dla największego operatora telekomunikacyjnego w kraju, poznanie i współtworzenie jego kultury organizacyjnej,
  • Możliwość korzystania z różnych świadczeń grupowych - pracowniczych po bardzo atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karty Multisport itp.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678