Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży Punktów Sieci Detalicznej
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości działania sklepów w sieci agencyjnej;
  • Bieżący monitoring sklepów oraz kontrola sklepów zgodnie z procedurami i przy użyciu narzędzi operacyjnych;
  • Bieżąca analiza wszystkich raportów i podejmowanie interwencji w razie nieprawidłowości;
  • Bieżąca kontrola wyników finansowych w sklepów;
  • Wykonywanie i rozliczanie inwentaryzacji cząstkowych wg procedur oraz uczestnictwo w inwentaryzacjach całościowych wg wskazań przełożonego;
  • Kontrola procesów technologicznych i magazynowych punktów bistro;
  • Kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności;
  • Bieżąca analiza wyników działań kontrolnych (w tym wyników inwentaryzacji cząstkowych i całościowych), mających na celu minimalizację ubytków towarowych i gotówkowych w Punktach Sprzedaży Detalicznej;
  • Udział w działaniach determinujących funkcjonowanie sklepów Convenience takich jak: otwarcia, zamknięcia, przebudowy, zatowarowania, roztowarowania;
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację stanów magazynowych w sklepach;
  • Kontrola poziomu zatowarowania sklepów w obrębie podległej sieci;
  • Bieżące wsparcie merytoryczne agentów w obszarze funkcjonowania sklepów, jakości obsługi działań prosprzedażowych oraz obsługi systemów operacyjnych funkcjonujących w sieci agencyjnej;
  • Realizacja programów i działań prosprzedażowych w tym: programów promocyjnych, akcji marketingowych, zmian layoutów, konkursów, itp.;
  • Działania związane z podnoszeniem jakości obsługi klienta i maksymalizacji działań Tajemniczego Klienta;
  • Wnioskowanie o zmiany layoutu punktów do bezpośredniego przełożonego;
  • Budowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kat. B;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Umiejętność współpracy w grupie, kreatywność;
  • Umiejętności przywódcze oraz managerskie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Samochód służbowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenia na życie

  • Praca Radomsko
  • Kierownik Radomsko
  • Kierownik radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544