Kierownik / Kierowniczka Salonu
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
G. Poland Retail Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja pracy podległego zespołu,
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek salonu,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierownika sprzedaży,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie,
  • zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientem.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Firma z branży Retail zatrudni do salonu multi brandowego z markami premium osobę na stanowisko:

Kierownik Salonu

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez G. Poland Retail sp.z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302, ul Połczyńska 104, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.” Klauzula informacyjnaWspóładministratorami Państwa danych osobowych są:1.G. Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000171735, posiadająca numer NIP 52132538802.R&D Services Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000277570, posiadająca numer NIP 52725400323.OWL International Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000032997, posiadająca numer NIP 52521676184.G. Poland Retail Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000961161, posiadająca numer NIP 5223221686Możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem mailowym prawo.rodo(małpa)rdservices.com.pl we wszystkich sprawach dotyczących twoich danych osobowych i praw z nimi związanych, które wskazujemy poniżej. Celem przetwarzania danych, które podałeś w aplikacji jest realizacja procesu rekrutacji.

  • Praca Piaseczno
  • Kierownik Piaseczno
  • Kierownik działu personalnego Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862