Kierownik/Kierowniczka robót/budowy ds. elektroenergetycznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów robót elektroenergetycznych prowadzonych przez ONDE,
  • udział w przygotowaniu i realizacji strategii firmy ONDE,
  • nadzorowanie i kontrolowanie trwających prac projektowych,
  • zgłaszanie problemów na budowach, proponowanie rozwiązań i ich wdrażanie,
  • rozpoznanie rynku oraz udział w pozyskiwaniu kontraktów, na poziomie kompetencji Pracownika,
  • przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja kosztorysów budowlanych,
  • współpraca z Inwestorem, firmami wykonawczymi, biurami projektów oraz instytucjami publicznymi w zakresie działań realizowanych przez ONDE,
  • przygotowanie budżetów realizowanych projektów i dokonanie wszelkich racjonalnie wymaganych czynności celem ich realizacji
  • pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych na budowach wskazanych przez Zleceniodawcę (funkcji kierownika robót, budów, projektu na realizowanych zadaniach ONDE),
  • doradztwo techniczne,
  • koordynacja prac projektowych elektroenergetycznych na powierzonych zadaniach oraz ocena poprawności zastosowanych rozwiązań,
  • analiza projektów wraz z wizjami terenowymi.
  • przestrzeganie przepisów BHP –zapewnienie, że wszystkie prace budowlane są realizowane zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • kontrola jakości – inspekcje i odbiory robót budowlanych w zgodzie z normami, wymaganiami projektowymi oraz Procedurami ONDE.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • prawo jazdy kat. B,
  • kultura osobista oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office w tym SharePoint, Excel,
  • uprawnienia SEP E + D.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :-),
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań,
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE;
  • co jeszcze? Porozmawiajmy!

  • Praca Toruń
  • Kierownik Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210