Kierownik/Kierowniczka Regionu Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
LOTTE Wedel
7. 6. 2024

Będąc częścią grupy LOTTE, Wedel jest zarządzany lokalnie, przez polski zespół zarządzający, a wszyscy pracownicy są autorami zmian – współtworzą firmę i jej portfolio. Strukturę zatrudnienia wyróżnia różnorodność, a kultura organizacyjna oparta jest na szacunku i otwartości na różne punkty widzenia oraz nowe rozwiązania, przy jednoczesnym pielęgnowaniu pamięci o historii i dokonaniach założycieli. Więcej o kulturze organizacyjnej Wedla: https://wedel.pl/o-firmie/nasze-wartosci

Opis stanowiska

  • Rozwijanie i maksymalizacja sprzedaży produktów Lotte Wedel w podległym regionie
  • Utrzymanie ciągłości dystrybucji produktów Lotte Wedel u podległych Autoryzowanych Dystrybutorów oraz klientów detalicznych w zarządzanej sekcji
  • Proponowanie i wdrażanie regionalnych aktywności marketingowych dla zwiększenia wolumenu, dystrybucji i innych czynników wzrostu sprzedaży
  • Zarządzanie grupą podległych Przedstawicieli Handlowych – wspieranie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Audytowanie powierzonego terenu i podległych pracowników zgodnie z ustalonymi standardami
  • Zarządzanie budżetami sprzedażowymi (AD, BWS, BPW), powierzonymi materiałami POS i środkami trwałymi
  • Bieżące monitorowanie rozliczenia powierzonego mienia w ramach podległego zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG
  • Roczny staż pracy na stanowisku PH
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu grupą przedstawicieli handlowych
  • Znajomość komputera (pakiet Office)
  • Dobra znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Determinacja w dążeniu do celu, poszukiwaniu rozwiązań

OFERUJEMY ⤵

umowa o pracę,

dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce

możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka

dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników

doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,

krótszy czas pracy w piątki (pon.-czw. pracujemy 30 min dłużej, a w piątki kończymy 2h wcześniej)

budynek biurowy jest częściowo dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową

zniżki na bilety Kolei Mazowieckich

ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów

swobodny dostęp do produktów i nowości E. Wedel

zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel

wolontariat pracowniczy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914