Kierownik/Kierowniczka Projektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Dla naszego klienta, firmy doradczo-inżynieryjnej działającej w obszarze energetyki poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Kierownik Projektu.

Posiadasz doświadczenia na stanowisku związanym z rozwijaniem projektów

inwestycyjnych w obszarze OZE? Posługujesz się angielskim w stopniu komunikatywnym? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoja aplikację!

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwijaniem projektów

    inwestycyjnych w obszarze OZE, zwłaszcza w samodzielnym prowadzeniu procedur

    administracyjnych (DŚ,WZ/MPZP, PnB)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności samodzielnego działania, inicjatywy oraz zdolności organizacyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Regularne szkolenia rozwojowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Benefity – ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietu Multisport, karty świąteczne

Zadania

  • Tworzenie, analiza i monitorowanie harmonogramów i planów prowadzonych projektów
  • Współpraca z urzędami i instytucjami w celu uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń na rozpoczęcie budowy
  • Koordynacja inwestycji realizowanych przez co-deweloperów oraz prowadzenie bieżącej współpracę z nimi i inwestorami
  • Rozliczanie projektów, uczestnictwo w planowaniu finansowym projektów oraz prowadzenie zadań kontrolingowych związanych z projektami
  • Negocjowanie korzystnych warunków i opracowywanie umów z podwykonawcami oraz właścicielami terenów przeznaczonych pod inwestycje
  • Współtworzenie narzędzi do monitorowania inwestycji, proponowanie innowacyjnych rozwiązań dla projektów oraz tworzenie modeli ekonomicznych
  • Angażowanie się w zespoły Due Diligence podczas analizy projektów zewnętrznych
  • Bezpośrednie wsparcie Zarządu przy pozyskiwaniu nowych kontraktów

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692