Kierownik / Kierowniczka Projektów Inżynieryjnych
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie portfolio projektów Capex oraz prowadzenie projektów i zadań inżynieryjnych dot. systemów automatyki i infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych rozwiązań modernizacji, rozwoju i optymalizacji systemów automatyki i infrastruktury telekomunikacyjnej (w tym rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo w przemysłowych sieciach teleinformatycznych)
  • Wspieranie procesu definiowania ogólnych zasad, procedur i architektury dla każdego zakładu dotyczące interfejsów obiektowych, AKPiA, systemów automatyki (DCS, SCADA, BMS, EMS, PLC,  z systemami  IT/OT (LMS, WMS, MES, CMMS, LIMS) oraz cyfryzację procesów i działań systemowych, wspierając wszystkie inne dyscypliny inżynierskie praktykami projektowymi, normami i politykami, aby zapewnić zharmonizowane podejście we wszystkich lokalizacjach ze szczególnym naciskiem na oprogramowanie typu Middleware oraz systemy poziomu 3 wg  modelu ISA95
  • Opracowywanie i wdrażanie wymagań oraz standardów dla systemów automatyki, zapewniających zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami branżowymi
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych i umów z branży automatyki
  • Opiniowanie i uzgadnianie projektów technicznych oraz dokumentacji walidacyjnej dla systemów i instalacji automatyki
  • Zarządzanie komputerowymi systemami automatyki klasy PLC, SCADA, BMS/RMS/FMS oraz systemami bezpieczeństwa technicznego klasy SAP, KD, CCTV, SWiN

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektronika lub Automatyka)
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w administrowaniu oraz prowadzeniu projektów inwestycyjnych w branży automatyki
  • Uprawnienia SEP dozorowe i eksploatacji do 1 kV i Ex
  • Znajomość zasad GMP (zwłaszcza GAMP)
  • Znajomość systemów klasy PLC, SCADA, BMS/RMS/FMS, SAP, KD, CCTV, SWiN, w tym systemów archiwizacji i przesyłania danych oraz przemysłowych sieci komunikacyjnych
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z dyrektywami: niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej, oraz cyberbezpieczeństwem w systemach sterowania i przemysłowych sieciach teleinformatycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544