Kierownik / Kierowniczka Produkcji
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, małopolskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obszar działania: Zakłady WBT w Krakowie i Myślenicach

Biuro operacyjne: Kraków

Forma współpracy: umowa o pracę

Twoje zadania na stanowisku:

  • Realizacja zadań produkcyjnych ustalonych planem produkcji w zakresie ilości, jakości, asortymentów i kosztów wytworzenia;
  • Organizacja pracy i procesów produkcyjnych w zakładach produkcyjnych;
  • Kierowanie podległymi pracownikami (w tym pracownikami firm podwykonawczych);
  • Realizacja standardów korporacyjnych w zakresie ISO oraz ochrony środowiska;
  • Prowadzenie audytów oraz szkoleń w zakresie BHP a także monitorowania tych standardów na podległych zakładach, promowanie zasad związanych z obowiązującymi wewnętrznymi procedurami BHP;
  • Praca w zakresie logistyki dostaw materiałów do produkcji a także logistyki dostaw produktów na inwestycję;
  • Czynny udział przy audytach ISO, ochronny środowiska, BHP, jakości produkcji oraz innych kontrolujących nas jednostek zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych;
  • Nadzór nad pracami remontowymi i modernizacyjnymi;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz rozliczanie materiałów;
  • Przestrzeganie dyscypliny technologicznej w procesie produkcji;
  • Kompletowanie i aktualizacja dokumentacji techniczno-produkcyjnej oraz opracowywanie instrukcji roboczych i zarządzeń w zakresie organizacji produkcji i metod pracy dla grup produkcyjnych;
  • Analizowanie wykorzystania zdolności produkcyjnej wytwórni mieszanek betonowych i dążenie do ich optymalnego wykorzystania;
  • Analizowanie zużycia materiałów, surowców w zakładach produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w kierowaniu produkcją w branży budowlanej lub chemicznej (znajomość branży betonów towarowych mile widziana);
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Znajomość budowy i zasad obsługi urządzeń produkcyjnych;
  • Dobre rozumienie i dogłębna znajomość procesu budowlanego i inwestycyjnego;
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
  • Mobilność i dyspozycyjność;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu;
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Wysoko rozwinięcie umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów.

Co możesz zyskać?

  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię półroczną uzależnioną od realizacji postawionych celów;
  • Samochód służbowy w tym do użytku prywatnego;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.;
    • prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,
    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • dostęp do platformy My Benefit; która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach,
    • dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,
    • jeżeli jesteś Rodzicem gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe”,
    • dofinansowanie do okularów,
    • programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie,
    • atrakcyjny system nagród: nagrody jubileuszowe; nagrody za osiągnięcia półrocza nagrody roku,
    • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet!

  • Praca Myślenice
  • Kierownik Myślenice
  • Pracownik produkcji Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544