Kierownik / Kierowniczka Oddziału
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu maszyn
  • Kierowanie podległymi pracownikami
  • Realizacja budżetu sprzedaży serwisu
  • Odpowiedzialność za kontrolę wydatków
  • Dbanie o jakość obsługi klienta i działań mających na celu zwiększenie ilości klientów

Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn
  • Umiejętności zarządcze i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509