Kierownik / Kierowniczka Obszaru Biznesowego Usług Kontraktowych
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
POLPHARMA S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

umowa na zastępstwo

Zadania:

  • Opieka handlowa nad kluczowymi klientami kontraktowymi
  • Negocjacja umów, regulujących współpracę w zakresie usług kontraktowych z klientami zewnętrznymi
  • Renegocjacja cen produktów wytwarzanych kontraktowo, nadzór nad rentownością produktów
  • Przygotowywanie planów budżetowych, w oparciu o forecasty zleceniodawców
  • Prowadzenie projektów transferowych, skutkujących kontraktowym wytwarzaniem produktów dla zleceniodawców zewnętrznych
  • Koordynowanie, monitorowanie działań oraz prowadzenie regularnej komunikacji z klientem oraz wszystkimi członkami zespołu transferowego; Cykliczne raportowanie statusu projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie farmaceutyczne/chemiczne/biotechnologiczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi w organizacji, jak i we współpracy z kontrahentami zewnętrznymi.
  • Dobra organizacja pracy, radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Sieradz
  • Kierownik Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251