Kierownik / Kierowniczka ds. Programów Lojalnościowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój programów lojalnościowych dla wszystkich marek grupy Lagardere, z naciskiem na utrzymanie wysokiego poziomu innowacyjności
  • Monitorowanie wskaźników biznesowych i finansowych programów lojalnościowych
  • Opracowywanie pomysłów, tworzenie, testowanie i egzekucja kampanii lojalnościowych z segmentacją klientów
  • Ścisła współpraca z innymi działami zaangażowanymi w rozwój programów lojalnościowych w celu optymalnego zarządzania kampaniami i dalszego rozwoju programów.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i partnerami (agencje kreatywne, dostawcy technologiczny, platformy promocyjne)
  • Opieka nad platformą technologiczną w celu jej dalszego rozwoju i optymalizacji CX
  • Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem strategii komunikacji programu lojalnościowego w aplikacji mobilnej, kanałach online i sklepach stacjonarnych
  • Budowanie synergii i strategii cross-sell oraz up-sell w ramach portfolio marek grupy Lagardere
  • Zarządzanie obsługą procesów w kanale delivery
  • Budowanie dodatkowej sprzedaży w oparciu o dostarczane rozwiązania
  • Koordynacja pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu programem lojalnościowym w obszarze B2C
  • Znajomość zagadnień i mechanizmów z obszaru lojalności konsumenckiej oraz rozumienie potrzeb i zachowań klientów
  • Znajomość zagadnień technologicznych związanych z obsługą programów lojalnościowych
  • Wysokie kompetencje analityczne oraz umiejętność strategicznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Warszawa
  • Realizator programów telewizyjnych Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648