Kierownik/ Kierowniczka ds. Procesowania Umów Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój, strategię i wyniki Gniazd Sprzedażowych w obszarze procesowania umów sprzedaży
  • Pełna odpowiedzialność za analizę i ulepszanie procesów end-to-end w Gniazdach, zgodnie z modelem LEAN
  • Nadzór menedżerski nad pracą Opiekunów Transakcji pracujących w Gniazdach oraz przeprowadzanie kontroli jakości i kompletności procesów wsparcia sprzedaży i realizacji wypłat kontraktów (PayOut)
  • Zarządzanie czasem pracy oraz efektywnością pracowników – w porozumieniu z Flow Managerem, odpowiedzialnym za dzienne priorytety operacyjne
  • Koordynacja procesu rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników
  • Wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników oraz wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
  • Odpowiedzialność za kompetencje i rozwój pracowników w gniazdach
  • Wspieranie pracowników w ich rozwoju zawodowym (ciągły nadzór nad określaniem potrzeb szkoleniowych i podwyższaniem kwalifikacji podległych pracowników) i osiąganiu założonych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość procesów związanych z procesowaniem transakcji end-to-end
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów
  • Znajomość produktów finansowych oraz zagadnień leasingowych
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu i/lub wdrażaniu nowych pracowników
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy z ludźmi / w zespole
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych oraz umiejętności w zakresie organizacji pracy swojej i innych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem w podobnym obszarze

To oferujemy

  • Szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bonus uzależniony od wyników pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
  • Kartę sportową Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536