Kierownik / Kierowniczka Biura Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie kalendarzy członków zarządu: organizowanie spotkań biznesowych, rezerwacja sal konferencyjnych, kontakt z uczestnikami spotkań, rezerwacja obiektów na wydarzenia firmowe.
  • Zarządzanie skrzynką odbiorczą członków Zarządu: odpowiadanie na maile, segregacja i nadawanie priorytetów.
  • Prowadzenie obiegu dokumentów Zarządu: obsługa dokumentów przychodzących i wychodzących, koordynowanie podpisów oraz weryfikacja treści dokumentów.
  • Zarządzanie fakturami i transakcjami z kart służbowych członków Zarządu oraz koordynowanie faktur związanych z wydarzeniami, w których bierze udział zarząd.
  • Organizacja firmowych wydarzeń, takich jak: Rada Liderów Sprzedaży, Town Hall, Konwent, we współpracy z działami HR i Marketingu.
  • Przygotowywanie agend oraz prezentacji na różne wydarzenia i spotkania.
  • Współtworzenie treści i publikacja postów członków zarządu na LinkedIn.
  • Organizowanie wyjazdów służbowych członków Zarządu, w tym rezerwacje i logistyka.
  • Koordynowanie podpisywaniem umów we współpracy z działem prawnym.
  • Wsparcie Zarządu w bieżącej działalności, w tym codziennych czynnościach oraz projektach.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu biurem Zarządu lub na podobnym stanowisku.
  • Zdolność do współpracy z czterema członkami Zarządu, którzy mają różne style pracy – umiejętność elastycznego dostosowywania się do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, w tym koordynacja złożonych projektów i wydarzeń.
  • Umiejętność reprezentowania organizacji na wysokim poziomie oraz radzenie sobie w dynamicznych i wymagających sytuacjach.
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami, takimi jak ClickUp.

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce.
  • Wysoką sprawczość.
  • Dodatkowe dni urlopowe.
  • Kafeteria z benefitami.
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego.
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy.
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584