Kierownik / Kierowniczka Biura Obsługi Klienta
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy zespołu Biura Obsługi Klienta
  • Udoskonalanie wewnętrznych procesów sprzedażowych, w tym współpraca z działami produkcji i magazynowania
  • Budowanie pozytywnej atmosfery i zaangażowania w zespole
  • Zwiększanie efektywności współpracy między Business Development Managerami a Biurem Obsługi Klienta
  • Realizacja zadań działu, zarządzanie budżetem, analiza wyników (KPI), oraz terminowe zamykanie spraw dokumentacyjnych związanych z zamówieniami
  • Aktualizacja i utrzymywanie bazy danych w systemie SAP Business One
  • Zarządzanie procesem wysyłki zamówień oraz związanych dokumentów, w tym koordynacja transportu, odprawy celnej i certyfikatów pochodzenia
  • Optymalizacja i automatyzacja procedur realizacji zamówień
  • Kompletowanie dokumentacji księgowej, transportowej oraz wewnętrznej związanej z obsługą zamówień
  • Zarządzanie procesem reklamacji produktów

Wymagania pracodawcy

  • Przynajmniej 3 lata pracy na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej, preferowana branża B2B
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Znajomość systemu ERP (preferowany SAP Business One)
  • Biegła obsługa MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z eksportem
  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Skoncentrowanie na osiąganiu wyznaczonych celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B1)
  • Efektywne zarządzanie zadaniami osobistymi i grupowymi
  • Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Możliwość poszerzenia kompetencji przez uczestnictwo w atrakcyjnych projektach
  • Kafeterię MyBenefit
  • Elastyczny czas pracy – rozpoczęcie dnia pracy w przedziale 7-9
  • Wygodną lokalizację – bliskość do Piaseczna, zaledwie kilkaset metrów od nowego węzła trasy S7

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. obsługi klienta Piaseczno
  • Tajemniczy klient Piaseczno
  • Obsługa hotelowa Piaseczno
  • Obsługa gastronomii Piaseczno
  • Kierownik Piaseczno
  • Kierownik działu personalnego Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941