Kierownik kawiarni / Kelner
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, Lubuskie, Polska
Bezpośrednio u pracodawcy
14. 9. 2024

Klimatyczna kawiarnia „Cafeina – Miejsce Spotkań” w Bytomiu Odrzańskim poszukuje pracowników na stanowisko:
KIEROWNIK KAWIARNI / KELNER
Miejsce pracy : Rynek w Bytomiu Odrzańskim
Zadania:
• Koordynowanie pracy zespołu kawiarni,
• Profesjonalna obsługa klienta i prowadzenie sprzedaży,
• Ustalanie grafiku zespołu,
• Rekrutacja pracowników i ich szkolenie,
• Kontrole magazynowe, zamawianie towarów, wyszukiwanie dostawców,
• Realizowanie formalności związanych z prowadzeniem lokalu gastronomicznego,
• Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie lokalu w szerokim znaczeniu.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku,
• Umiejętności organizacyjne i zarządzania zespołem,
• Znajomość przepisów BHP oraz norm sanepidu,
• Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
• Odpowiedzialność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• Umiejętność pracy w zespole oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
Gwarantujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Elastyczny tryb pracy w godzinach otwarcia restauracji ( praca zmianowa) ,
• Niezbędne zaplecze sprzętowe.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres @ kontakt telefoniczny – 530- 685-868 (Iza) lub sms " kawiarnia"
KRAZ 13471

  • Praca Nowa Sól
  • Kelner Nowa Sól
  • Kierownik Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584