Kierownik Jakości - branża spożywcza - rekrutacja online
  • podlaskie
podlaskie, podlaskie, podlaskie, Polska
HRK S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reprezentujemy firmę z branży produkcji spożywczej, która jest w fazie dynamicznego rozwoju opartego na zdobywaniu nowych rynków europejskich, w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Jakości - branża spożywczaMiejsce pracy: podlaskie Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem pracowników w obszarze jakości
  • Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
  • Inicjowanie działań i realizacja projektów udoskonalających system zarządzania jakością
  • Tworzenie dokumentacji operacyjnej, wymogów oraz procedur jakościowych dla procesów i produktów
  • Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz wdrażanie działań korygujących
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów / dostawców
  • Wnioskowanie i wdrażanie zmian technologicznych w procesie produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, nadzór nad prawidłową pracą wydziałów produkcyjnych poprzez stały nadzór technologiczny w toku produkcji i współpraca z działem produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie jakością)
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej tj. spożywka, farmacja, suplementy diety
  • Znajomość systemów jakości tj. BRC, IFS itp.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - jest wymogiem koniecznym
  • Wiedza i praktyczna znajomość narzędzi Lean Management
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
  • Otwartość na nowe wyzwania
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z zaangażowanym zespołem
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i nadawania kierunku w obszarze jakości

  • Praca podlaskie
  • Kierownik podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521