Kierownik/ inżynier robót sanitarnych
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Defero Spółka z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy Kierownika / Inżyniera Robót Sanitarnych
Zakres obowiązków: Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac wykonywanych na budowach w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC i gazowych Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych przez podwykonawców Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych Weryfikacja projektów Wykonywanie przedmiarów i obmiarów Współpraca z kierownikiem robót / menadżerem projektu Koordynacja dostaw na budowę oraz kontrola materiałów Dbałość o BHP na budowie
Wymagania: Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika/inżyniera robót sanitarnych lub na podobnym stanowisku Kierownik robót sanitarnych - uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń Bardzo dobra organizacja pracy Prawo jazdy kat. B Sumienność Uczciwość Zaangażowanie Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku
Oferujemy: Stałą pracę przy realizacji ciekawych inwestycji w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Uczestnictwo szkoleniach Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę Możliwość współpracy B2B Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy Miejsce pracy : Proszenie, Komorniki - województwo łódzkie

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Technik urządzeń sanitarnych Piotrków Trybunalski
  • Kierownik Piotrków Trybunalski
  • Inżynier Piotrków Trybunalski
  • Inżynier oprogramowania Piotrków Trybunalski
  • Kierownik działu personalnego Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544