Kierownik inżynier robót elektrycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
P.P.U.H ELMA K.T. Czaczkowscy s.c
2. 8. 2024

Zatrudnimy Inżyniera/Kierownika robót elektrycznych, także bez doświadczenia.
Jesteśmy firma, która zajmuje się wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych, głównie w budynkach mieszkalnych wielkorodzinnych na terenie Warszawy.
Twój zakres obowiązków:
*Kierowanie pracami w branży elektrycznej na budowie,
*Nadzorowanie podległych pracowników i lub podwykonawców,
*Ustalanie harmonogramu prac,
*Weryfikowanie dokumentacji teletechnicznej,
*Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej przy wsparciu biura,
*Współpraca z innymi działami firmy,
*Udział w naradach i odbiorach,
*Dbałość o należyte standardy wykonania robót.
Nasze wymagania;
*Wykształcenie wyższe kierunkowe,
*Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
*Praktyczna umiejętność obsługi AutoCad lub (podobne), MS Office,
*Dobre organizacja własnej pracy,
*Samodzielność, efektywność, odpowiedzialność,
*Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
*Mile widziane prawo jazdy kat.B,
*Dyspozycyjność.
Oferujemy:
*Pracę na terenie Warszawy,
*Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
*Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
*Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567