Kierownik/inżynier robót budowlanych w Gdyni
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
ANTHEA sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad budowa kompleksu budynków mieszkaniowych z wspólnym parterem usługowym i -1 garaż w Gdynii Redłowo
  • 4 budynki - 9 pięter
  • 1 budynek - 17 pięter
  • prowadzenie forntu robóty oraz nadzór nad ekipami
  • współpraca z innymi kierownikami robót
  • terminowe realizowanie etapów
  • zamawianie dostaw materiałów
  • dbałośc o BHP i porządek na placu budowy

WYMAGANIA:
  • min. pięć lat pracy na stanowisku kierownik robót/budowy
  • doświadczenie na budynkach kubaturowych
  • znajomość Języka Angielskiego
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • biegła znajomość obsługi MS Office, AutoCad,
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (kadra/podwykonawcy/usługodawcy)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość AUTOCAD/CAD

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 20000 brutto uop, od 16 000 netto B2B
  • Pracę w rodzinnej firmie o wieloletniej tradycji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

  • Praca Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Inżynier Gdynia
  • Kierownik Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Inżynier oprogramowania Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584