Kierownik/Inżynier robót budowlanych
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
23. 8. 2024

CLIMATIC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAClimatic – projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.Climatic, z centralą w Regułach pod Warszawą, to Polska firma działająca zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia oraz własny duży zakład produkcyjny.Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj, wspierany przez nasz nowoczesny i rozbudowany dział projektowy.Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Obowiązki

  • nadzór nad robotami budowlano - wykończeniowymi (podwykonawcy oraz siły własne),
  • udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych i prefabrykacji budynków modułowych w Zakładzie Produkcyjnym
  • opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,
  • zarządzanie i koordynacja gospodarki materiałowo - sprzętowej,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - Inżynier (warunek konieczny),
  • doświadczenie min. 2 lata,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • praca w częściowej delegacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem lub w siedzibie firmy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub umowa współpracy w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Miejsce pracy Ostrowiec Świętokrzyski – dla kandydatów z innych części Polski zapewniamy pomoc w relokacji (zakwaterowanie po stronie firmy)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy; laptop i telefon.

  • doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych będzie dodatkowym atutem,

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kierownik Ostrowiec Świętokrzyski
  • Inżynier Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544