Kierownik / Inżynier budowy
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
Hosta Group Sp. z o. o.
7. 10. 2024

Hosta Group to generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie obiektów kubaturowych oraz sportowych. Dysponujemy własnym działem przygotowania i realizacji, kierownikami z uprawnieniami budowlanymi, własnymi brygadami.

Nasza firma to synonim jakości, terminowości i profesjonalizmu.

Opis stanowiska:

  • kierowanie budową
  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • ofertowanie zakresów robót
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • stała kontrola stanu BHP
  • przygotowywanie dokumentacji budowy, dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • raportowanie postępów prac
  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
  • Kierownik / Inżynier budowy na województwo kujawsko-pomorskie i ościenne.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek - Budownictwo)
  • dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD
  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • samodzielności i dynamiki w działaniu,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy oraz telefon
  • inwestujemy w ludzi, umożliwiając wszystkim pracownikom rozwój, a także wykorzystanie posiadanych kompetencji i doświadczeń
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hosta Group sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier Płock
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713