Kierownik instalacji elektrycznych i teletechnicznych / budowy / projektu / koordynator
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
VEMMIO SP. Z O.O.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad realizacją projektów instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • weryfikacja zapotrzebowania na materiał, sprzęt, personel

  • wyznaczanie zadań dla podległych zespołów

  • planowanie prac z wyprzedzeniem

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowach

  • sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu robót w odniesieniu do dokumentacji technicznej/projektowej

  • nadzór nad jakością i ilością wykonanej pracy przez zespoły pracowników na budowach

  • udział w procesie rozliczania robót

  • udział w procesie przygotowania dokumentacji odbiorowej i powykonawczej

  • przygotowywanie przerobów

  • analiza kosztów budowy

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne

  • uprawnienia budowlane do kierowania pracami elektrycznymi

  • doświadczenie w wykonywaniu zawodu : instalacje elektryczne i teletechniczne niskoprądowe (m.in: SSP, DSO, LAN, CCTV, KD, SSWiN )

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej, pakietu MS Office

  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, słowność i terminowość w powierzonych zadaniach

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy z ludźmi na budowach

  • umiejętność rozwiązywania problemów na budowach

  • prawo jazdy kat.B

  • efektywność w działaniu

  • dbanie o interes firmy

Mile widziane:

  • znajomość AutoCAD

  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych

  • uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Samochód

  • Komputer + telefon

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Liczne szkolenia udoskonalające zawodowo

  • Atrakcyjny sposób rozliczania

Praca idealna dla ludzi chcących się rozwijać.

Proszę dzwonić w godzinach od 8 do 18, ewentualnie prośba o SMS z informacją.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kierownik Dąbrowa Górnicza
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Kierownik działu personalnego Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544