Kierownik / Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z Prawem Budowlanym.
  • Zapewnienie zgodności wykonanych robót z dokumentacją projektową oraz kontrola jakości.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
  • Nadzór nad postępem inwestycji zgodnie z harmonogramem.
  • Zamawianie materiałów budowlanych.
  • Optymalizacja projektów budowlanych.
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie.
  • Zarządzanie zespołem inżynierów budowlanych.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w branży budowlanej (mieszkaniowej lub komercyjnej).
  • Uprawnienia budowlane (specjalność konstrukcyjno-budowlana).
  • Doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami mieszkaniowymi lub komercyjnymi.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwo w ambitnych projektach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.
  • Motywujące, inspirujące środowisko pracy.
  • Szkolenia specjalistyczne i jasne ścieżki rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536