Kierownik Gastronomii
  • Jachranka
mazowieckie, Jachranka, mazowieckie, Polska
Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness&SPA
26. 4. 2024

Hotel Warszawianka, Centrum Kongresowe w Jachrance w związku z dalszym intensywnym rozwojem, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem serwisu gastronomicznego w Dziale Gastronomii,
  • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi Gościa i dbanie o pozytywny wizerunek Hotelu,
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów i procedur obowiązujących w Hotelu,
  • Budowanie zawsze pozytywnych relacji z Gośćmi Hotelu oraz Załogą,
  • Ustalanie grafiku pracy, planowanie i delegowanie zadań,
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla podległego personelu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym lub analogicznym stanowisku,
  • Pasja i zaangażowanie, pozytywna energia oraz dążenie do najwyższych standardów obsługi Gościa Hotelowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność delegowania,
  • Elastyczność, operatywność, kreatywność.

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania zależne od posiadanego doświadczenia,
  • Pracę w zespole otwartym na drugiego człowieka,
  • Program Emerytalny,
  • Zniżki na produkty i usługi hotelowe,
  • Program Rekomendacji Pracowników,
  • Prywatna Opieka Medyczna,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532