Kierownik FTLu międzynarodowego
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Devire
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Rekrutujemy dla

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika FTLu międzynarodowego.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wartości i ilości obsługiwanych zleceń
  • Ustalanie cen oraz negocjacje stawek z klientami oraz przewoźnikami
  • Udział w przetargach
  • Obsługa systemu wewnętrznego dotyczącego klientów, przewoźników, zleceń oraz procedur
  • Wyłapywanie niezgodności w zleceniach
  • Koordynacja załadunków, rozładunków, przebiegu realizacji transportów
  • Planowanie ruchu floty
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Pozyskiwanie klientów oraz przewoźników,
  • Obsługa platform giełdowych
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • Nadzór nad rozliczeniami, windykacjami oraz reklamacjami
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Udział w procesach rekrutacyjnych
  • Wyznaczanie celów budżetowych oraz rozwojowych
  • Tworzenie grafików

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie min. 3-4 lata w spedycji całopojazdowej
  • Znajomość języka angielskie min. B2
  • Dobra znajomość rynku plandekowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu min. kilku osobowym zespołem
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w kwotowaniu do przetargów
  • Umiejętność analizowania danych
  • Dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, karta paliwowa, ZFŚS, upominki na święta, dodatkowe szkolenia
  • Narzędzia pracy: telefon oraz komputer

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

  • Praca Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251