Kierownik Filii Hurtowni Motoryzacyjnej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem sieci sprzedaży na terenie Polski poszukujemy kandydatów chcących tworzyć nowy standard rynku automotive w Polsce w formie franczyzy.

Zostań częścią LKQ ELIT POLSKA i rozwijaj się razem z nami!

Twój zakres obowiązków:

- Organizacja i zarządzanie pracą operacyjną filii

- Organizacja pracy i zarządzanie podległymi pracownikami

- Realizacja budżetu sprzedażowego w podległym terenie

- Ścisła współpraca z centralą oraz centrami logistycznymi

- Dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi klienta

- Sporządzanie wymaganych raportów i przestrzeganie ustalonych procedur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy swojej oraz podległego personelu
  • Umiejętność połączenia wiedzy technicznej z praktyką
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne, kultura osobista oraz lojalność
  • Zaangażowanie, systematyczność w dążeniu do celu

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie i ciągle rozwijającej się formie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę służącą doskonaleniu swoich umiejętności
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kwalifikacjami oraz realizacją planów sprzedażowych
  • Bonusy, premie oraz inne świadczenia pozapłacowe (możliwość przystąpienia do pakietu prywatne opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie i NNW, zniżki na zakup produktów z asortymentu)

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584