Kierownik działu zakupów - zakupy techniczne
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
FallWork Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją strategii zakupowej
  • Analiza rynku surowców: monitorowanie rynku metali, analizowanie trendów cenowych oraz identyfikowanie najbardziej korzystnych źródeł zakupu
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami (ceny, terminy dostaw, warunki płatności)
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi dostawcami
  • Optymalizacja kosztów przy zachowaniu wskaźników jakościowych
  • Organizacja procesu zakupowego, od przygotowania zamówień po ich realizację, w tym kontrolowanie terminowości dostaw i zgodności z zamówieniami
  • 90% zakupy realizowane na rynkach krajowych
  • Organizacja i nadzór nad logistyką dostaw i współpraca z firmami transportowymi
  • Współpraca z innymi działami dział produkcji, dział techniczny
  • Zarządzanie 5 osobowym zespołem specjalistów

Wymagania

    Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Lidera działu lub Kierownika działu zakupów
  • Doświadczenie z sektora zakupów w branży metalowej lub w branży hutniczej (zakupy surowców)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy Kat. B

     Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze etatu na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawe samodzielne zadania i pracę dla jednego ze rozpoznawalnych i stabilnych pracodawców w regionie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów – Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, kursy językowe, dofinansowanie do lunchu
  •  Auto służbowe

  • Praca Mielec
  • Kierownik Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776