Kierownik Działu Zakupów i Magazynu - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z powiatu szamotulskiego poszukujemy osoby na stanowisko związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw (Supply Chain Manager), z nastawianiem na obszar zakupowy oraz magazynowy firmy.

Kierownik Działu Zakupów i MagazynuMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie zespołami zakupów i magazynowania
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej.
  • Zarządzanie relacjami i oceną dostawców.
  • Negocjowanie kontraktów.
  • Realizacja celów zespołowych i udział w projektach strategicznych.
  • Optymalizacja kosztów i poszukiwanie nowych dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim w zakupach.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne.
  • Znajomość systemów ERP (mile widziany SAP).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696