Kierownik Działu Zakupów Budowlanych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
28. 8. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zadania:

  • Zarządzanie Działem Zakupów,
  • Pozyskiwanie podwykonawców,
  • Wsparcie Działów Realizacji oraz Kosztorysów

  • Koordynacja zakupów materiałów oraz usług budowlanych
  • Przygotowanie baz danych cen materiałów i usług budowlanych

Wymagania:

  • znajomość rynku materiałów i usług budowlanych
  • trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( zarządzanie procesem zakupów oraz kontraktowanie robót budowlanych)

  • umiejętności budżetowania oraz tworzenia baz danych
  • przygotowywanie arkuszy kalkulacyjnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Praca Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544