Kierownik Działu Wysyłek i Magazynu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
MMAniak.pl
18. 10. 2024

Nawet najlepsi zawodnicy MMA wiedzą, że bez doskonałego zaplecza logistycznego i błyskawicznych dostaw nie wygrają żadnej walki. Nasi fighterzy, czyli MMAniak.pl oraz StormCloud Fightgear, potrzebują Ciebie jako mistrza logistyki i wysyłek, który poprowadzi naszą drużynę do zwycięstwa. Twoim ringiem będzie nasz magazyn i dział wysyłek, a Twoimi technikami - efektywne zarządzanie zapasami, optymalizacja procesów wysyłkowych i koordynacja dostaw. Chcemy, byś kierował naszą logistyką i wysyłkami tak sprawnie, jak dobry zawodnik MMA kontroluje swoją walkę.

Jeśli masz w sobie duszę wojownika logistyki, a Twój notes jest pełen schematów usprawniających pracę magazynu, to dołącz do nas i poprowadź nasz zespół do mistrzostwa operacyjnego.

Firma MMAniak.pl to jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej hurtowni, sprzedającej sprzęt, odzież i akcesoria do sportów walki. Dodatkowo jesteśmy właścicielem marki Stormcloud Fightgear - jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek fighterskich.

Chcemy, żebyś odpowiadał za zarządzanie codzienną pracą zespołu magazynowego i wysyłkowego, jego rozwój obejmujący wsparcie, szkolenie oraz monitorowanie wydajności pracy. A gdy sytuacja tego wymaga, nie wahasz się stanąć na pierwszej linii frontu i razem z zespołem zakasać rękawy, by wspólnie pokonać nawet największe wyzwania logistyczne. Twoja rola będzie kluczowa w zapewnieniu, że każdy produkt trafi do naszych klientów tak szybko i precyzyjnie, jak cios na podbródek, niezależnie czy to zamówienie detaliczne czy hurtowe.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca realizacja wysyłek B2C i B2B
  • Zarządzanie pracą zespołu Działu Wysyłek i Magazynu - 3-4 osoby
  • Planowanie, usprawnianie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych
  • Dbałość o zapewnienie najwyższej jakości, produktywności oraz terminowości procesów magazynowych
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w całym obszarze magazynu
  • Dbałość o osiąganie założonych KPI określających jakość pracy Działu
  • Kontakt z klientami i kontrahentami firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie i dobra znajomość procesów magazynowych
  • Umiejętność w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność efektywnego zarządzania powierzchnią magazynową
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie przy pakowaniu i wysyłce zamówień
  • Znajomość specyfiki pracy z systemami ERP (mile widziane: Subiekt GT, Baselinker)
  • Pracowitość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Kluczową, samodzielną rolę w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce, z bezpośrednią odpowiedzialnością przed zarządem i realnym wpływem na wyniki firmy
  • Możliwość coraz większych wyzwań i rozwoju zawodowego m.in. ekspansja zagraniczna
  • Możliwość pracy z rozpoznawalną marką i tworzenia jej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Pracę w godzinach 7.00 - 15.00 lub 8.00 - 16.00
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z programu kart sportowych Benefit Systems
  • Szanse na rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji w dynamicznym środowisku e-commerce
  • Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole pasjonatów sportu

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776