Kierownik działu w sklepie
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

posiadasz doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem? praca z ludźmi i realizacja założonych celów to coś co napędza Cię do działania?

świetnie się składa! obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu w jednym ze sklepów na terenie Lublina.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego,
  • min. 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym oraz w pracy z klientem,
  • wymagane doświadczenie w branży retail: budowlanej, wykończeniowej, meblarskiej, specjalistycznej (hydraulicznej, elektrycznej),
  • komunikatywności i otwartości,
  • nastawienia na realizację założonych celów,
  • umiejętności pracy zespołowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia oraz umiejętności,
  • praca od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 dodatkowo dyżury średnio 2-3 razy w miesiącu (także w weekendy),
  • premia kwartalna zależna od progresji,
  • szkolenia wprowadzające, szkolenia rozwojowe,
  • benefity tj. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta, dodatki wypoczynkowe, platforma do nauki języków obcych

Zadania

  • zarządzanie zespołem i odpowiedzialność za niego,
  • układanie grafików pracowniczych, akceptacja urlopów, motywowanie zespołu,
  • realizacja założonego budżetu oraz wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • dbanie o profesjonalną obsługę klienta oraz budowanie dobrych i długofalowych relacji z klientami,
  • pełna odpowiedzialność za powierzony dział,
  • przygotowywanie raportów, uzupełnianie dokumentów,
  • stała obserwacja rynku oraz pro aktywność w sugerowaniu rozwiązań konkurencyjnych na rynku

  • Praca Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536