Kierownik Działu Utrzymania Sprzętu Budowlanego I Taboru Samochodowego
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem
  • utrzymanie sprawności maszyn i pojazdów
  • efektywne wykorzystanie maszyn, pojazdów
  • analiza i raportowanie efektywności pracy środków trwałych
  • współpraca z działami produkcyjnymi spółki w celu sprawnej organizacji procesu realizacji umów budowlanych
  • współpraca z pozostałymi działami spółki
  • przygotowanie planów wymiany oraz zakupu maszyn i pojazdów

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość rynku usług w zakresie naprawy i utrzymania maszyn, pojazdów
  • znajomość mechaniki maszyn budowlanych i pojazdów
  • znajomość podstaw ekonomiki eksploatacji maszyn i pojazdów
  • umiejętność wykorzystywania w pracy narzędzi informatycznych: Microsoft Office, poczta elektroniczna
  • kategoria B prawa jazdy
  • mile widziana umiejętność efektywnego planowania czasu pracy
  • mile widziane wyższe kategorie prawa jazdy

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet opieki medycznej dla pracowników
  • samochód służbowy

  • Praca Zawiercie
  • Kierownik Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544