Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Stalowa wola
Stalowa Wola, Stalowa wola, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Naszym klientem jest wiodący europejski producent wysokiej jakości wyrobów z aluminium dla branż: samochodowej, transportowej, budowlanej, maszynowej i wiele innych. Wspólnie poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu Utrzymania Ruchu, który dołączy do wysoko wykwalifikowanego zespołu i wesprze organizację w dalszym rozwoju oraz optymalizacji procesów.

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych i chcesz pracować z najnowocześniejszymi technologiami, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego: automatyka, elektrotechnika, mechatronika
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości obsługi i diagnostyki sterowników PLC,
  • umiejętności pracy z dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz planowania długoterminowego,
  • znajomości specyfiki pracy napędów falownikowych, serwonapędów,
  • znajomości programów CMMS wspierających prace Działu Utrzymania Ruchu,
  • mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień Gr1, Gr2, Gr3,
  • prezentowanie postawy gotowości do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnym stabilnym zakładzie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia,
  • możliwość zapewnienia przez pracodawcę transportu do i z pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zadania

  • zarządzanie i nadzór nad działem Utrzymania Ruchu,
  • aktywny udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych oraz maszyn produkcyjnych,
  • bieżące utrzymanie maszyn produkcyjnych pod kątem sprawności technicznej oraz zapewnienie i rozwój prewencji technicznej,
  • utrzymanie bieżące pracy systemów automatyki i sterowania maszyn,
  • kontrola aparatury automatyki przemysłowej w oparciu o sterowniki PLC Siemens, Allen Bradley oraz diagnostyka układów sterowania,
  • opracowywanie i wdrażanie list prewencyjnych przeglądów maszyn niezbędnych do bezpiecznej pracy, przewidywania możliwości powstawania awarii, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji etc.,
  • odpowiedzialne podejmowanie działań mających na celupoprawienia wydajności, niezawodności, energochłonności zakładu jak również zachowanie bezpieczeństwa pracy
  • obsługa i rozwój systemów komputerowych wspomagających pracę Działu Utrzymania Ruchu.

  • Praca Stalowa Wola
  • Kierownik Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836